Toplam 9 kategoride, 134 makale bulunmaktadır.
Makaleler » ANıLAR » Yazının Tamamı
Konu: Misafirperverlik Eklenme Tarihi: 26.2.2008
Yazan: Ekrem Çavdar
Kategori: Anılar Okunma Sayısı: 3931
Puan: (2,9) Puanlayan: 313 kişi
Makale:

Uzun zamandır çakırla birlikte mersin bölgesindeki uçuş yerlerini ziyaret etmek ve uçmak istiyorduk. Canla telefon görüşmesinin ardından proğram yapıldı.
Biz akşehirden can istanbuldan hareket etti ve sonunda adanada buluştuk. Mustafa uri ile kısa bir muhabbetin ardından mersinde cihat bizi karşıladı ve mükemmel bir kahvaltının ardından ashabi keyfde yasin ayşe uğur hemşehrimiz abdullah ile birlikte mersin ekibi ve adanadan katılan arkadaşlarla birlikte kısa bir uçuş yapıldı.
Yasin beyin sıcaklığıyle otele yerleştik ve ertesi gün proğramın gelincik tepesinde olduğunu söyledikten sonra ayrıldık.

Sabah saat 11 civarlarında gelincik tepesinde buluşuldu. Çok güzel sohbetlerin ardından uçuş moduna geçildi. Herkes teker teker uçmaya başladı ve mükemmel bir gün harika bir tepe güzel bir hava vardı. Bunların ötesinde olumsuzlukları unutturan çok sıcak samimi duyguları vardı, bu güzellikleri yaşatan başta yasin bey ve mersin ekibine teşekkür ve şükranlarımı sunuyor akşehirede beklediğimizi bilmelerini istiyorum.


Ana Sayfa
Makaleler
Makale Ekle